HEDİYE VE PAKETLER

O özel kişi için

ÇOK SATAN

Yeni

LUNA 4 Collection

Şimdiye kadarki en hassas ve güçlü LUNA

CİLT BAKIMI RUTİNİ

3 profesyonel seviye adımla güzelliğinizi yeniden inşa edin

LED ışığı ve maske rutiniyle cildiniz nefes alsın, doğal şekilde sıkılaşsın ve ışıldasın. Her zaman, her yerde profesyonel seviye sonuçlar alabilirsiniz. Vogue’un tavsiye ettiği 6 dakikalık rutinimize göz atmak kadar kolay.

Yeni

FOREO Imagination

Dünyanın ilk DIY maske bazı

Maskeniz için mükemmel baz

İdeal ev yapımı maskenizi hayal edin ve 3 kolay adımda hazırlayın: Hayal Et, Karıştır ve Uygula.

250’DEN FAZLA ÖDÜL

IRIS 2

Yenileyici göz masaj aleti

Şişliği alır.
Aydınlatır.
Canlandırır.

Kırışıklıkları, şişkinliği, koyu halkaları ve göz altı torbalarını yok eder.

BASIN BUNA BAYILIYOR

Bağlantılı güzellikte uzman İsveçli FOREO, banyonuzu yüksek teknolojili bir spaya dönüştürmek için açık bir protokol geliştirdi.

Mikro akımlı FOREO BEAR cihazında, yüzün çeşitli alanlarını kaldırmaya ve şekillendirmeye yardımcı olmak için beş farklı yoğunluk bulunuyor. Cildinizi korumak için bir anti-şok sistemine var ve çeşitli yüz egzersizlerini programlamak için eşleştirilmiş bir uygulaması bulunuyor.

UFO 2 daha sağlıklı, sıkılaşmış ve gençleşmiş bir cilt için tasarlandı. Sunduğu ferahlık hissi, UFO’yla aktifleşen yüz maskelerini soğutarak ve sarkmış cilt, aşırı şişkinlik ve açılmış gözenekler gibi kusurları dengelemeye yardımcı olarak cildi sadece 2 dakikada sıkılaştırır ve nemlendirir.

Buradaki en kompakt LED yüz maskesi, çantada taşınabilir boyuyla performansından ödün de vermedi. Kullanımdan sonra cilt daha parlak görünüyor, deneyenlerin %73'ü eklenen parlaklıktan memnun kalırken.

Silikon kıllar, tipik fırçanızdan daha yumuşak ve temizlik hastaları için daha hijyeniktir, ancak yine de %87 oranında tertemiz bir cilt sunar.

FOREO Imagination 'ın lüks, kremsi bir dokusu var, kendin yap (DIY) maskelerinin ev yapımı hissini ortadan kaldırıyor ve ev ortamındaki bir spa için kliniklerde yapılan bakımlar kadar hoş hissettiriyor.

EN ÇOK SATAN ÜRÜN

BEAR

Mikro akımlı yüz sıkılaştırma

2 dakikalık doğal yüz germe

Sadece 1 haftada derin kırışıklıkları ve ince çizgileri önemli ölçüde iyileştirdiği klinik olarak kanıtlanmıştır.

Hedef odaklı bakımlar

Extra care

Her cilt eşsizdir ve özel bir bakıma ihtiyaç duyar. Soruna odaklanın ve doğal ışıltınızı vurgulayan mükemmel görünüme ulaşmaya sadece bir adım kalsın.

Her cilt tipi için bir çözüm bulun

CİLT BAKIMI

Yeni mi başlıyorsunuz? İdeal cihazınızı bulun!

MÜKEMMEL UYUM

Cilt problemlerine sonuç bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Cilt bakım rutininizi uzun ömürlü FOREO cihazlarıyla geliştirin.

Daha fazlasını keşfet

EN ÇOK SATAN ÜRÜN

SERUM SÉRUM SERUM

Cilt bakımı rutininizi iyileştirin

BLOG

Skincare

What is squalane and why do you need it in your skincare

Anti-age

Understanding causes of skin aging is the first step in good beauty routine

Skincare

Thanks to FOREO’s BEAR, it’s easy to look younger without surgery

ÜNLÜLER ÇOK SEVİYOR

Gerçekten spa’daymışım gibi hissediyorum! UFO 2, aynı masaj yaptırmışsınız gibi hissettiriyor.

Gözlerim şiştiğinde, geleneksel Asya cilt bakımında uygulanan parmak ucuyla dokunmaları taklit eden FOREO IRIS masaj aletimi çıkarıyorum. Aynı vibratör gibi görünüyor, ondan 'eyebrator'üm diyorum.

Ekstra derin bir temizlik için her gün yüzümü Kora Organics Cream Cleanser ve FOREO LUNA mini 2 Pink kullanarak yıkıyorum.

Eğer şişkinliğin varsa sadece bunu kullan. Sanki titreşiyor ve lenfatik drenajı yok ediyor gibi boynundan aşağı iniyor... Aşık olduğum bir güzellik sırrı gibi.

LUNA mini 2'yi kullandığımda ve daha duş almadan önce temizleyicimi sürüyorum ve cildime kan akışını sağlıyor. Ve bilirsiniz... sabahları her şeyin daha hızlı hallolmasına yardımcı oluyor.

Bence en büyük faydalarından biri, sadece 90 saniye sürmesi. Bu günlerde herkesin acelesi var ve bence sabahları hepimiz maske yapabilsek yapardık. UFO bunu kesinlikle mümkün kılıyor.

90 saniye sürüyor ve sanki az önce süper lüks bir yüz bakımı yaptırmışsınız gibi anında cildinizin olağanüstü görünmesini sağlıyor.

FOREO yüz fırçam seyahat ederken cildi temizlemek için muhteşem.

Boks yaparken yüzüme vazelin sürmelerinden nefret ediyorum, bu yüzden sonrasında dövüşten kalan tüm kirlerden arınmak için cildimi FOREO’m ve Dr Barbara Sturm temizleyicimle temizliyorum.

LUNA mini 3

Kompakt temizleme fırçası

Anında cildinizi tazeler

Çift yönlü fırçası tüm cilt tiplerine uygundur. Sadece 30 saniyede doğal ışıltı yakalayın.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ

Alex Gonzaga

Trevor Ritchie

Paris Hilton

Rita Ora

MsAaliyahJay

Ryan Libbey

FOREO markasının heyecan verici hikayesi

BİZ KİMİZ

Her başarının bir hikayesi vardır. Bizimkisi de kişisel bakımı iyileştirme fikriyle başladı ve artık milyonların kendilerinin en iyi haline ulaşmasına yardım ediyoruz.

Daha fazlasını keşfet